Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Date and time*: 17.08, 12:00 Nickname*: darky Gameserver*: GS1 #1 --- Zen drop rate - niski, ale dopasowany. Musi być niski, żeby można było docenić wartość każdego itemu, który się podniesie z ziemi, gdyż excellent itemy nie będą dostępne w początkowej fazie gry. Z jednak drugiej strony, drop nie może być za niski, żeby starczyło na opłacenie bota do expienia i wykluczyło problemy z brakiem zen na potiony dla nowych graczy. Nawiązując do ostatniego można by dodać parę buteleczek potionów hp na start dla każdego nowego chara. --- #2 --- Ancient itemy - drop minimum na start. Po każdym wygranym zamku zwiększa się drop według formuły drop=drop*liczba wygranych (liczba wygranych liczona dla każdej gildii osobno). W ten sposób zaczynając od najmniejszej wartości dropu każda gildia będzie w stanie wyrabiać sobie długoterminowy profit w dropie ancków. Wygrana zamku nie będzie oznaczać w tej sytuacji totalnej dominacji a jedynie jeden z wielu kamieni milowych do dominacji na serwerze. Jeśli stawiamy na długotrwałą rozgrywkę myślę, że jest to jedno z lepszych i bardziej sensownych rozwiązań. --- #3 --- Exp w Land of Trial - Nie może mieć standardowej wartości, gdyż drop ancientów jest bardzo obniżony. Poza tym jest to miejsce bonusowe, o które trzeba walczyć. Nie może zdarzyć się sytuacja jak gdzie cała gildia nie korzysta z tego miejsca, tylko przez to że exp jest niski, i nie opłaca jej się korzystać z tego miejsca mimo tego, że angażowała wszystkich członków do walki o zamek. NIe może być to też miejsce dla expienia ‘altów’, które tylko stoją tam po to, żeby podnosić Ancient itemsy. Czy istnieje możliwość dodania master expa w LoT ? --- #4 --- stopniowe dodawanie Excellent itemów - nikt nie chce, żeby po dwóch tygodniach nikt nie zwracał uwagi na drop z potworów, bo każdy będzie chodzić w setach exc +12+16. Trzeba tę kwestie przedyskutować, bo jest jedną z kluczowych spraw. --- #5 --- elf soldier buff - troszkę bym podbił maksymalny level buffa, bo jest ciężko --- #6 --- https://letsencrypt.org/ --- #7 --- Leci legendary shield + skill. Podejrzewam, że inne ze skillem też są w dropie . Jak każdy wie to tylko visual ale jednak --- #8 --- Drop questów nie może być taki niski, ludzie nie wchodzą, żeby mieć 0.001% szans na drop danego itemka. Rodzi to niepotrzebną frustrację, gdy ktoś stoi po parę dni na jednym spocie lootując dany q item, a drugi przychodzi na spot obok zabija potworka/pięć i podnosi quest item. Po mojemu niepotrzebny opóźniacz. Trudność serwera nie powinna polegać na funkcji losowości, w tym przypadku prawdopodobieństwa wypadnięcia w/w itemu. Powinniśmy iść w inną stronę, gdzie realny wpływ ma gracz --- pozdrawiam, darky
 3. Last week
 4. cdcddc

  cdcdcd
 5. Dzięki, niestety teraz nie mogę tego sprawdzić gdyż mam problemy z laptopem, kiedy się z nimi uporam natychmiast sprawdzę
 6. Stawiamy że będzie zupełnie odwrotnie, naszej społeczności jest już ułamek tego co było nawet 2 lata czy rok temu. Wszystko w zależności od tego jak sprawy się potoczą, teraz publikacja wejdzie na inny poziom, także będzie również sporo graczy z Rosji, Ukrainy i BR. Z RageZone dużo osób pewnie nie przypłynie, ale topki ściągną napewno Rosjan i Brazylijczyków. Tam tylko przez topki szuka się serwerów. Pożyjemy zobaczymy, niedawno zwinąłem ten dział, jeżeli zacznie się robić fajnie to na nowo go rozwinę.
 7. Zrobione, zrealizowane, skill dropi na poziomie Evil Spirits. Można sprawdzić, jeżeli tak jest to dać znać Sklep zmieniony.
 8. Witaj, dzięki za info. Sprawdziłem wszystko prócz Summonera, ale wydaje mi się że musiałem trafić na odświeżanie serwera i kilka spraw się mogło "poprzestawiać". Sprawdziłem warpy, anubisy i przy okazji Goblin Minera i Elite Moby, wszystkie wyświetlane są poprawnie właśnie z wyjątkiem Anubisa, sprawdzę to. Daj znać jeżeli dalej będziesz miał podobne problemy a ja sprawdzę temat summonerki.
 9. Date and time*: 15.08, 16:40 Nickname*: Gorking Gameserver*: Normal tyle Siemka, pisze w sprawie sklepów znajdujących się w elbeland i devias Patrząć na postaci dark wizzard i dark knight w sklepach mają nawet ciekawe bronie tj. legendary staff +4+L, lightining sword +4+s+L przy czym summoner ma tylko violent wind stick +0+L jest to trochę niesprawiedliwe, dlatego proszę o uzupełnienie sklepu summonera o red wing stick +4+L (chyba, że te sklepy są tak rozbudowane pod beta testy, jeśli tak to nie było prośby) Mam jeszcze jedną sugestię, która dotyczy skilla atakującego u summonera tj.: chain lightining. Jeżei summoner ma być postacią, która jest dostępna od razu po założeniu konta proszę o zmianę dropu tego skilla na lokację twisting slasha czyli lost tower 1. Aktualnie jest on w dropie na tarkan 1 z bloody wolf. Jest to potrzebne ponieważ mało kto miałby ochotę grać postacią, która dopóki nie wejdzie na tarkan będzie biła z mateorytu... (drain life nie nadaje się do bicia, jest zbyt wolny)
 10. Date and time*: 15.08, 16:00 Nickname*: Gorking Gameserver*: Normal tyle Siemka, znalazłem pare błędów w grze podczas grania summonerem. Jak widać użyłem potka ene za wcoiny, żeby szybciej móc używać berserka, jednak mimo to nie mogłem go czasem używać. (skill wyglądał na niedostępny) Jak już dodałem odpowiednią ilość w ene buff zawsze był dostępny. Widać to na załączonym screenie Również na tych screenach widać, że wziąłem udział w evencie Anubisy, jednak z tego co pamiętam po 1 edycji wyglądały one troszkę inaczej :] Na ostatnim screenie widać drop z Anubisa czyli 0 zen Zauważyłem, że czasem podczas włączonego bota wiadomości nie są wyświetlane Teraz pojawił się kolejny bug. Tym razem to warp bug. Chciałem warpnąć sie do miasta ale utknąłem w nieznamym miejscu i nigdzie nie mogę się warpnąć A to się dzieje kiedy dałem select server:
 11. Czemu główne forum jest po angielsku prowadzone, jest tylko dział polski, gdzie wyczytałem na TYM foum, że serwer głównie polski, z małą domieszką graczy zagranicznych. Stąd pytanie czy nie powinno być odwrotnie? Czyt. Forum głównie po polsku, dział angielski, portugalski, rosyjski, ew. hiszpanski? pozdrawiam
 12. Konfiguracja w grze Opisy przedmiotów, szczególnie nowych, dotyczące wymagań do założenia zostały poprawione (AA, AAA, Bronie z receptur i wiele innych) Zmieniono wymagania za "Move", przywrócono wartości globalne - ceny i wymagania lvl. - mapy startowe od 1lv. i 0 Zen (więcej na forum) Zmieniono ceny za przedmioty - aktualnie za Jewele i przedmioty specjalne - do sprawdzenia, prace w trakcie Zmieniono trudność Questów - sześcio krotnie utrudniono znalezienie przedmiotów, dotyczy wszystkich Questów (1szy, 2gi, Marlon, 3ci) Co do cen przedmiotów oraz opisów przedmiotów - prośba do osób grających o zgłaszanie takich spraw na forum.
 13. In-game configuration Items desc's. should be fixed now, AA, AAA and "Recipe Weapons" are showing right requirements right now. Reconfigured Move requirements, now it's like in global, costs etc. - starter maps from 1lv. and 0 Zen - more on guides cat. Reconfigured Items price - mostly nerfed Jewels and special items - need to be continued Reconfigured Quests - about 6 times harder to find Quest-Items (1st., 2nd., Marlon, 3rd. Quests) About Items price - if you're in BETA, please leave some info which items need to be nerfed - we're looking for items with high price. It's need to be nerfed to create some economy on the server.
 14. Earlier
 15. Choose your starter We're talking with each other in administration, with players and we made a decision to give you an opportunity to start in different locations with different characters. What does this mean? This means that every starter location (Lorencia, Elbeland and Noria) will be available to teleport without any level gained and will cost nothing. Why? Players are trying different things to "fast start" without any competition, using the website to teleport character (which is unavailable to turn off, because we can't turn off this function in the case that some character will be stuck or freeze), and other not-legal came here just to change the starter map. Is this balanced? Yes, besides that with the passage of time we have to return to the native city of the character and buy proper class equipment, which of course is also free. There's no limit for teleport. Same with Event-Square. Event-Square Event-Square is Loren-Market map which was remade by our team just to put here every event NPC. You can travel here for free, even from 1st. level. It's a great feature which allows us to fast-join every event which needs an interaction with NPC like Charon or Archangel. Sure you can trade here, there's a vault keeper too. There's a Potion Girl too, so if there's lack of potions just teleport here and buy some. There's no level requirement and it's for free, so you can travel without Zen. Hope that all of this ideas are good! Vote Yes or No about that.
 16. Strona internetowa Dodano nową, pełną instalkę do działu Download [BETA] Forum Odświeżono kategoria (między innymi zwinięto działy narodowości) Niektóre z tematów w dziale poradniki zostały zaktualizowane, sprawdźcie forum Silnik gry Dodano nowy system Custom Pets (wstępnie dodano MUUNy, które można nosić zamiast zwykłych petów) Naprawiono problem z sceną logowania, tło nie obsługiwało wysokich rozdzielczości Konfiguracja w grze Dodano oryginalny przedmiot LOC - Egg Scrap (przedmiot zbierany do uzyskania jajka) Dodano konfigurację dla Egg Scrap - ustalono ilość do uzbierania, poziom przedmiotu itp. Dodano opcję transformacji, Egg Scrap po uzbieraniu konkretnej ilości samo zmieni się w jajko. Dodano drop-listę dla Egg Scrap, wypada ono już z potworów, więcej info. w poradnikach Odświeżono Blood-Castle - lepsza szansa ne exec. oraz kamienie Odświeżono Devil-Square - lepsza szansa na kamienie Odświeżono Chaos-Castle - lepsza szansa na ancient Zmodyfikowany event "Small Wings" w Lorencii, Norii, Elbeland i Devias Wolve, Lizerd, Anubis i Ice-Golem - zmieniono drop, utrudniono - więcej w poradnikach Fixy i inne Przywrócono oryginalne pety - Rudolph i Skeleton (wcześniej zastąpione Dragonickiem i FireBirdem) Dragonick oraz FireBird dodane do systemu Custom Pets Przywrócono mix na Dragonick oraz Firebird - więcej w poradnikach
 17. Website Added BETA Game-client into Download Forums Refreshed forums categories (minimized Nations categories) Some of topics in Guides and more was updated (check forums) In-game engine Implemented new Custom Pets System (fully working new pet's system - hold MUUN as pet) Fixed select-screen bug for wide-screen support In-game configuration Added custom by LOC Egg's and Egg's Scraps (New Pets item) Added custom Egg's Scraps configuration (description, colour and pieces) Added config when achieved Egg's Scraps goal pieces it's changing into full Egg Added Egg's Scraps into drop, more informations about loco and more in guides Refreshed Blood-Castle Event - better chance for excellent and jewels Refreshed Devil-Square Event - better chance for jewels Refreshed Chaos-Castle Event - better chance for ancient items Reconfigured "Small-Wings Invasions" in Lorencia, Noria, Elbeland and Devias Wolve, Lizerd, Anubis and Ice-Golem Guides refreshed - check Guides for more info Fixes and misc's Revived original pets like Rudolph and Skeleton (before was replaced with Dragonick and Firebird) Dragonick and FireBird added into Custom Pets System Dragonick and FireBird options setted up like in guides and infos
 18. Update #1 due date 06.08.2018 r. - 70% chance that monster will drop Jewel, Zen or Small Wings if we'll get the rewards, this will be: - 70% - Jewels - 20% - Zen - 10% - Small Wings - Monster will no more drop Jewel Of Life and Jewel Of Creation - Small Wings, got options to gamble chances similar to 1st. Wings (Options like Luck, Option)
 19. That’s custom Land Of Chaos MUOnline invasion Wolve monsters appear in: Devias map only Invasion times: 00:20 / 04:20 / 08:20 / 12:20 / 16:20 / 20:20 Monsters per invasion: 5X Ice-Golem in Devias Rewards for killing the Ice-Golem (randomly): Jewel Of Bless Jewel Of Soul Jewel Of Life (small chance) Jewel Of Creation (small chance) Small Wings (extra rare)
 20. Update #1 due date 06.08.2018 r. - 70% chance that monster will drop Jewel, Zen or Small Wings if we'll get the rewards, this will be: - 70% - Jewels - 20% - Zen - 10% - Small Wings - Monster will no more drop Jewel Of Life and Jewel Of Creation - Small Wings, got options to gamble chances similar to 1st. Wings (Options like Luck, Option)
 21. Update #1 due date 06.08.2018 r. - 70% chance that monster will drop Jewel, Zen or Small Wings if we'll get the rewards, this will be: - 70% - Jewels - 20% - Zen - 10% - Small Wings - Monster will no more drop Jewel Of Life and Jewel Of Creation - Small Wings, got options to gamble chances similar to 1st. Wings (Options like Luck, Option)
 22. Update #1 due date 06.08.2018 r. - 70% chance that monster will drop Jewel, Zen or Small Wings if we'll get the rewards, this will be: - 70% - Jewels - 20% - Zen - 10% - Small Wings - Monster will no more drop Jewel Of Life and Jewel Of Creation - Small Wings, got options to gamble chances similar to 1st. Wings (Options like Luck, Option)
 23. Aktualizacja #1 z dnia 06.08.2018 r. - 70% szans na to, że mob upuści Jewel, Wingi bądź Zen jeżeli otrzymamy nagrodę, to jedną z poniższych: - 70% - Jewels - 20% - Zen - 10% - Small Wings - Potwory nie będą już dropiły Jewel Of Life i Jewel Of Creation - Small Wings, mają szanse podobne do 1st. Wings (Opcje Luck, Option)
 24. To jest niestandardowa inwazja MUOnline w Land Of Chaos Potwory Ice-Golem pojawiają się tylko w: Devias. Czas inwazji: 01:10 / 05:10 / 09:10 / 13:10 / 17:10 / 21:10 Potwory na inwazję: 5X Lizerd w Devias. Nagrody za zabicie Ice-Golem'a (losowo): Jewel Of Bless Jewel Of Soul Jewel Of Life (mała szansa) Jewel Of Creation (mała szansa) Small Wings (bardzo żadko)
 25. Aktualizacja #1 z dnia 06.08.2018 r. - 70% szans na to, że mob upuści Jewel, Wingi bądź Zen jeżeli otrzymamy nagrodę, to jedną z poniższych: - 70% - Jewels - 20% - Zen - 10% - Small Wings - Potwory nie będą już dropiły Jewel Of Life i Jewel Of Creation - Small Wings, mają szanse podobne do 1st. Wings (Opcje Luck, Option)
 26. Aktualizacja #1 z dnia 06.08.2018 r. - 70% szans na to, że mob upuści Jewel, Wingi bądź Zen jeżeli otrzymamy nagrodę, to jedną z poniższych: - 70% - Jewels - 20% - Zen - 10% - Small Wings - Potwory nie będą już dropiły Jewel Of Life i Jewel Of Creation - Small Wings, mają szanse podobne do 1st. Wings (Opcje Luck, Option)
 1. Load more activity