Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 07/19/2018 in all areas

  1. 1 point
    Date and time*: 15.08, 16:00 Nickname*: Gorking Gameserver*: Normal tyle Siemka, znalazłem pare błędów w grze podczas grania summonerem. Jak widać użyłem potka ene za wcoiny, żeby szybciej móc używać berserka, jednak mimo to nie mogłem go czasem używać. (skill wyglądał na niedostępny) Jak już dodałem odpowiednią ilość w ene buff zawsze był dostępny. Widać to na załączonym screenie Również na tych screenach widać, że wziąłem udział w evencie Anubisy, jednak z tego co pamiętam po 1 edycji wyglądały one troszkę inaczej :] Na ostatnim screenie widać drop z Anubisa czyli 0 zen Zauważyłem, że czasem podczas włączonego bota wiadomości nie są wyświetlane Teraz pojawił się kolejny bug. Tym razem to warp bug. Chciałem warpnąć sie do miasta ale utknąłem w nieznamym miejscu i nigdzie nie mogę się warpnąć A to się dzieje kiedy dałem select server:
  2. 1 point
    Hi, my name is Piotrek but in the virtual world I am known as Vellarius. I'm 27 years old. I'm from Poland but I have live in England for last 6 years. I will not describe what kind of person I am because, I believe that, other people should judge us by our actions. However, I'm always trying to be a helpful person and give people a great leap of faith. Despite the problems and adversities of fate I always revive like a phoenix from the ashes, and almost always achieve my goal without looking at the cost. If you want to get to know me better, I would like to invite you, to play LoC together in order to become the strongest warriors that the server has seen. P.S. My face is too ugly to put here, so I preferred to save you guy's from this See you in the game, Vellarius.