Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

kika3111

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kika3111

 • Rank
  Newbie
 1. Z niecierpliwością czekam na zapowiedź Szkoda, że guide tylko w języku angielskim.
 2. open

  Rozumiem, że macie dużo pracy i nie chcecie się na tą chwilę rozpisywać, aby nie tracić czasu. Jesteście chociaż w stanie się określić ile mniej więcej potrwa modernizacja serwera? I czy są przewidywane testy dla graczy? Kiedy ew. najszybciej moglibyśmy spodziewać się startu? Pozdrawiam
 3. resolved

  Temat SM był już poruszany w temacie "Balans postaci", ale mam wrażenie, że nie wzięto tej postaci po uwagę. Czytając posty podobno bilans został już zmieniony, ale czy sm nie został pominięty? Jestem ciekaw dlaczego został zmniejszony speed dwukrotnie jak i dsr, przecież ta postać z tego słynie? Oczywisty jest też fakt, że Soul Master nie słynie z wysokiego DMG tak jak inne postacie, RF, DL, BK, Summ, więc dlaczego odbieracie magikowi szybkość, z której słynie?
 4. fixed

  SM mam to samo, więc wychodzi na to, że RF rządzi. Będąc na inwazji, jeden z RF zabił mnie 1 hitem
 5. fixed

  Pisałem już wcześniej, że SM został skrzywdzony zmniejszając mu speed i dsr. Gdybym na starcie wiedział, to bym wybrał inną postać. SM nie słynie w ogóle z DMG, tylko ze szybkości. Odbierając mu to stał się chyba najbardziej upośledzoną postacią ze wszystkich możliwych.
 6. fixed

  Co do RF się nie wypowiem, bo nie widział go w akcji i nigdy tak naprawdę nie grałem tą postacią. Mi w SM zabrakło "speed", z którego słynie. Co do pozostałych postaci, to na BETA testowałem SM/SUMM/MG mając do dyspozycji 50 000pkt. Każda z klas miała szanse na zabicie.
 7. fixed

  SM ma obniżony speed gdzie mija się to z celem, ponieważ z tego słynie ta postać. Zawsze grałem nią, bo lubiłem jej modyfikacje. Mam wrażenie, że pod tym względem Soul Master został upośledzony. Jeżeli rzeczywiście "blast" ma przewagę nad innymi postaciami w zabijaniu, to pomyślałbym o wyłączeniu na chwile obecną. A następnie zastanowić się co można w tym temacie zrobić, aby SM nie był niezniszczalną postacią, ale nie kosztem "speed", bo BLAS"tem nie expi, jedynie wykorzystuje się ten czar do zabijania.