Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Janusz

RR token po raz kolejny.

14 posts in this topic

Witam

Wiem, że odgrzebuję znowu temat tokenów - ale muszę. Sytuacja jednakże jest w dalszym ciągu słaba. Pomysł z eventem bardzo miło przyjęty przez graczy (moja opinia).

Powiem tyle: chaos chest nie rozwiązuje kompletnie problemu z ilością tokenów.

Od czasu startu w/w eventu parę razy tylko miałem możliwość uczestniczenia w tym evencie. "Smutne" jest to, że nie miałem szansy dopaść ani jednej skrzynki.

Co ciekawe: jeżeli np top gracz stwierdzi, że pk no to słabszy gracz nie ma szansy na zdobycie tokena.

Stwierdziłem: no dobra. podropię tokeny przez noc. zostawiłem sobie radośnie mojego MG w kanturu1. Odrzucanie pt. moje pytanie jest takie: czy to ma być żart, że nie dropnąłem nawet 1 rr tokena?

Notabene... stawiałem postać 4dni praktycznie po 16h/dobę i łącznie drop miałem 2 tokeny...

Moja sugestia:

1)Chaos chest jest spoko. można by ew. zrobić w chestach nie rr token a jakiś box gdzie będzie 1 token z szansą na drugi np.

(zauważmy, że wyższe rr wymagają więcej tokenów) - znowu wałkowany temat

2) dodać rr token np do golden medali (na niskim % dropu np 5%) lub innych boxów.

3) ciut podnieść drop medali bo szlag może trafić jeżeli 2 dni nic nie dropi. (gdyby nie goblin points nie byłbym w stanie zrobić resa).

Pytanie: jak słabsi gracze mają gonić top jeżeli tokenów nie ma?

Sugestie:

@Koko - dodać box of heaven i w nim rr tokeny.

receptura na rr token 3c+3c=1rr token (ja bym dał: 1c+3c+3ev stone=1 rr token. 50% szansy)

Hmm moja propozycja dodać do dropu Box of Heaven i do niego wrzucić drop Tokenów oczywiście % w miarę rozsądny lub druga propozycja o ile jest taka możliwość tworzenia w pralce takiego tokena za powiedzmy np. 3 chaosy i 3 crationy= 1 Token ewentualnie do ustalania ilość kamyczków jeżeli takie coś jest wgl możliwe do zrobienia

Dokładnie mi się podoba pomysł z bokiem niekoniecznie by dropił tylko token ale też jakieś kamyki i jakiś % szansy na token. Ja expiac na 3 postaciach od 1-400 nie raz żaden token nie poleci i kupować trzeba za GP, gdzie już ich mi brakuje.. 

Co do tworzenia tokenów w pralce też pomysł fajny ale by tutaj jakieś inne przedmioty ładować niż te kamole bo to już byłoby ciut łatwo.;d

Official

niektore pomysly mi sie podobaja :D

1.np na chaos chest by byla szansa dropna wiecej niz 1 token

2. mix 

co do box of haven tez spoko ale napewno bez kamykow tylko eventualnie jakies smieci + szansa na token 

Evilku.

Box of heaven dać drop jeweli i rr tokena ale na niskim % :) (10% rr i jewel'e i zen np) zaś sam drop BoH dać tak by dropiło około 1-2x na godzinę. 

Mix by rozwiązał sporo problemów w kwestii słabszych graczy jak i top. Zależy jak ustawić % pralki.

Przy: 2x creation+chaos+ 2x evo stone 33% powinno być spoko według mnie.

Zauważmy, że i evo stone i creation by zyskały mocno na wartości a są odpowiednio dostępne imho. Przy takim % szansy daje to sporo prania ale jednak :)

Ponawiam pytanie co do Kalimy.

Niższe Kalimy są bezużyteczne. dodajcie może do tych mobów drop rr tokenów na niskim % bez tworzenia spotów. mapa by się zaludniła :) 

Official

niebawem wprowadzimy nowinki dodam odrazu mix na tokena. co do kalimy hmmm ciezka sprawa bylo by to trzeba naprawde porzadnie przemyslec za i przeciw by mialo to jakas logike + by nie zachwialo rownowagi servera 

Official

Można dodać więcej niż jeden Token do Chaos Chest pod warunkiem że drop (szansa na przedmiot z wypadajki) byłby mniejszy, np. 60%.
Pomysł z BOH'em moim zdaniem odpada. Chaos Mix jak najbardziej, zwiększy się znaczenie Chaosów oraz Creationów :)

Czyli na obecną chwilę pozostajemy przy Mix i zwiększeniem ilości tokenów w skrzynce.

Zastanawiam się czy jest możliwość ustawienia by skrzynki miały losowy % ?

w sensie jest np 5 skrzynek.  

1 skrzynka 20% na drugi token

2 skrzynka 25% na drugi token

3 skrzynka 30%

4 skrzynka 35%

5 skrzynka 40%

Chodzi mi o to by skrzynki dostawały z określonej puli % na drugi drop ALE losowo. :)

Zrobiłoby to ciekawą loterię dla graczy ^^

Kolejne pytanie: Która receptura na token by była dobrze widziana? 

Official

Moim zdaniem losowość skrzynek była by bez znaczenia z racji że to MU, nawet 90% szansy może nas zaskoczyć i dać nam kopniaka, także jeżeli damy 50-60% to albo wypadnie 1, albo 2 albo żaden, także loteria tak czy owak będzie :)

Co do mixowania Tokena wydaje mi się że optymalne będzie: 

1. 1X Evolution Stone
  2. 2X Jewel Of Chaos
  3. 3X Jewel Of Creation
  4. 10 000 000 Zen

Myślę też żeby znieść wymóg Tokena dla nowych graczy (0-10 rr), czyli resy friko (Zen only).

• Like 2

Guest CreatoN

Co do chaos chest eventu zmieniłbym go trochę, bo robiąc go nie przemyślałem kilku rzeczy.

Event powinien polegać na znalezieniu skrzyni, już za to powinniśmy otrzymywać nagrodę.

Przesadziłem z HP skrzynki i to mocno, dlatego tylko topka ma szanse zdobyć.

Moja propozycja zmiany:

- HP Skrzynki dać takie, żeby każdy gracz mógł ją otworzyć jednym hitem

- Zwiększyć ilość skrzynek na event do dziesięciu

- Zmienić drop na 3 itemy z każdej skrzynki losowo zen lub token 

6 hours ago, CreatoN said:

Co do chaos chest eventu zmieniłbym go trochę, bo robiąc go nie przemyślałem kilku rzeczy.

Event powinien polegać na znalezieniu skrzyni, już za to powinniśmy otrzymywać nagrodę.

Przesadziłem z HP skrzynki i to mocno, dlatego tylko topka ma szanse zdobyć.

Moja propozycja zmiany:

- HP Skrzynki dać takie, żeby każdy gracz mógł ją otworzyć jednym hitem

- Zwiększyć ilość skrzynek na event do dziesięciu

- Zmienić drop na 3 itemy z każdej skrzynki losowo zen lub token 

Jeżeli wprowadzamy mix'a na rr token to te zmiany zmieniłyby kompletnie balans imho.

Fajny pomysł zmian, trochę bym go widział inaczej (pod kątem wprowadzenia mixa):

-event co godzinę zamiast co 40 minut (pod warunkiem, ze szansa na drop drugiego tokena będzie odpowiednia)

-HP skrzynek jak najbardziej zmienić jak mówisz (!!)

-ilości skrzynek nie zmieniać ale wprowadzić szansę na drugi token. 

- do skrzynki dorzucić jakiś inny drop. fajnie, że token i szansa na drugi ale czegoś mi jeszcze w tym brakuje. motywacja jest ale za mała by szukać tych skrzynek.

Ten event służy TYLKO do zdobywania tokenów. tą część bym jakoś zmienił. Nie wszyscy chcą/mają czas latać na event tylko po to by móc grać dalej. 

Owszem - dostępność tokenów nie może być za duża ale przestój 2 dni np. żeby 1 rr (a mam tylko 13rr!!) zrobić bo nie mogę zdobyć skrzyni ani dropnąć tokenów to by była przesada na tym etapie gry.

Edited by Janusz
spojrzałem na swoją Polszczyznę i stwierdziłem, że walnę się słownikiem.

Official

@Janusz mam nadzieję że rozwiązanie przypadło Ci do gustu :)
Pozwolę sobie zamknąć Twój temat, z bólem, ale muszę. Liczę na kolejne sugestie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this