Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
JoAnna

Nowy Sezon

13 posts in this topic

Witam,

jak widać serwer zaczyna pustoszeć, po pierwszym CS online Spadło, po drugim jeszcze bardziej, jeszcze dwa i nie będzie komu robić piątego xD . na chwilę obecną mamy 87 Online ( w tym pewnie jakieś 20-30 % multi acc). Wielu graczy z topu odpuszcza, rezygnuje z gry bo albo nie ma rywalizacji, albo nie idzie wygrać z innymi  ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

I tu Moje pytanie do administracji, kiedy i czy w ogóle planowany jest następny sezon???

@Evilek

@Apostle

@CreatoN

Osobiście uważam serwer za jeden z lepszych o ile nie najlepszy ostatnim czasem w Polsce :) No ale trzeba, jeszcze dużo nad nim popracować, tak właściwie to ten "Sezon" dał nam odpowiedź co jeszcze trzeba zmienić, co naprawić co dodać itp. Nie mówię, że to już koniec obecnego sezonu bo jeszcze spokojnie można go pociągnąć i wyłapać więcej bugów jak i dodać więcej nowinek, ale chyba większość się ze mną zgodzi, ze powoli zaczyna umierać pustoszeć, lub powiem wprost wieje przysłowiowym ch**em :D . Gra się na nim super, jest wiele nowości ułatwiających grę, Administracja stara się, ciągle dodawać coś nowego od siebie i aż tak bardzo nie olewa graczy i ich potrzeb. 

Co moim zdaniem trzeba zmienić/poprawić.

#Balans ( Zarówno PVP jak i PVM)

- PVP (Tu licze ze wypowiedzą się osoby które grają innymi postaciami niż ja "ELF")

Jak jest z tym PVP u elfa?? Chyba jest to, jednya postać u której nie ma za bardzo się do czego przyczepić. Ale niech wypowiedzą się też inne osoby, które grają elfem bo, może ja czegoś nie dostrzegam. 

- PVM (Tu licze ze wypowiedzą się osoby które grają innymi postaciami niż ja "ELF")

No tutaj już tak kolorowo nie jest, chciaż i tak jest dużo lepiej niż na starcie, bo coś tam zostało poprawione. No ale nie wszędzie( przy prawie 50 resach, 20k Agi, w wingach +13 z łukiem +13 z demonem i w ACC secie moje osiągnięcia na takim LaCleon to całe Uwaga !!!! ...42 Dmg -_-) No sorry, ale jest to mapa dla wszystkich czy dla wybranej klasy czyli. RF... :) 

#Drop (Tu kwestia tego co dropi co nie dropi,)

Condro Flame

-Osobiście ja jak i mnóstwo osób z Guild poszukujemy takiego Condor Flame :D setki wymienionych Lucky Coinow, Eventy jakies BC/DS/CC czy afczenie na Barakach i co i gówno droga adminstracjo nie widu ni słychu wspomnianego itemu. Nie wiem jak inni, może ktoś to zdropił no ale nam się nie udało i myślę, że przez długo czas jeszcze nam się to nie uda, prędzej Online pokaże "0".

Drop ACC na LoT

-Drop ACC na locie. Idziesz na jeden z chyba 4 czy 5 spotów (uważam ze jest ich za mało), ustawiasz postać po 5 min musisz iść do skrzynki/ sklepu aby ją wyczyścić bo ACC lecą jak szalone :D to wprowadza mega dysproporcję na serwer, chyba drugiego dnia od wygrania CS`a każdy z naszego ALLY, kto szukał ACC setów je miał, i to nawet w 2-3 zapasach. Tu pozdrawiam PATOLOGA, który dropi chyba Gaion armor do dziś :D 

Drop wypadajek

-Jakieś kwiatki?? a z nich fajnie nagrody??? Jakaś szansa na Condora/Fenka/Częsci do Fenka??? Silver Boxy/Golden Boxy raz na milion lat kluczyk albo skrzynka z której dropi randomowy customowy jewel. Czy w ogóle drop tych kamyczków, pamiętam, że testach był taki kamień który podbijał item z +9 na +15, fakt miałem taki jeden ze wspomnianego silver boxa, ale to tyle, troche zmarnowany potencjał. Można dodać jakies boxy, z których będą dropiły tokeny( drop boxów tylko np na BC/CC/DS w dodatku niski %) Jest z czym się bawić.

Tokeny

-Tokeny tu można przyjąć, że problem z nimi został w jakiś tam sposób rozwiązany więc uznajmy, że jest ok. No ale zawsze można coś poprawić itp:)

SD Poty

-Serio ktoś uważa, że są one w ogóle potrzebne??  Później taki bk czy dl będzie niezajebywalny już wczoraj te postacie zrobione pod VIt Kiepów padały pod naporem ok 10 innych graczy:)

#Pralka( najbardziej znienawidzona rzecz na serwerze, bynajmniej przeze mnie) 

Archangel Soul Shardy czy jakoś tak, te pierdoły  co można z nich zrobić AA broń.

-Tak sobie siedzę i myślę. Czy ktoś to w ogóle uprał? Wydaje mi się, że chyba garstka osób, która liczyła na to, że AA bronie są mocne.

Kosz wyprania tego itemu przekracza jego rzeczywistą wartość.... mówiąc krótko, AA bronie to największy crap na serwerze ;), aby robienie tego miało jakiś sens, proponuję aby było to trudniejsze np, uzbierać 50 sztuk (u niech nie zajmuje to 4 kratek w Depo lub niech się jakoś Staki robią) a AA broń dawała konkretnego kopa :) na chwilę obecną te bronie są chyba Słabsze od SODów, GBów,Lord Scepterów, itp.  Albo w ogóle to wywalić :P

Ogólny rate pralki( I soulowanie itemów zarówno z luck jak i bez)

- Nie wiem, może to zwyczajny pech, ale ta pralka pali 70% itemów, które się w niej robi. Nie mówię, aby coś w niej zmieniać tylko ostatecznie upewnić się, że wszystko z nią jest ok, i nie wymaga wymiany bębna. Pewnie o czymś zapomniałem więc można mnie poprawić.

Feather of Condor, kilka razy na 80%... (pierwszy raz spotykam się, że itemy znikają całkowicie z pralki a nie spadają do 0). Itemy nawet na 95% potrafiła wpierdzielać jeden za drugim :) Pozdrawiam xxxXXXxxx :***  Exe Itemy tutaj to już w ogóle jest Padaczka :D aż szkoda gadać :P Jeśli chodzi o te nowe Kamyczki tu jest ok.... chyba bo jeszcze żaden mi nie wyszedł :) a prałem chyba z 10 .Boję się pomyśleć co będzie przy praniu 3 lvl wingów jak już komuś jakimś cudem uda się zdobyć wymagane przedmioty.

Soulowanie itemów

-I tutaj znów, można mówić że to pech i soulowanie jest ok. Ale proszę was, mój rekord to 9 razy!!! Tak item z luck spadł mi tyle razy na 0. !!!!!!!!!!!! Myślę, że nie jedna osoba dostawała piany na pysku gdy za cięzko zdobyte jewele chcesz ulepszyć item a on spada za każym razem. Jewel of Hope, kupujesz  taki kamyk w X shopie za Hunt coiny lub co lepsze W coiny i co??... i kurwa nie masz 100% na to że wejdzie ci w item... 

PPM

-Co chwile coś mi się przypomina, teraz przypomniało mi się coś, co mega ale to mega wnerwia:P Czyli brak możliwości dodawania itemów do pralki używając PPM, kurde zrobiliście takie rzeczy jak linkowanie itemów na post, a tego nie ma ;) pierdoła ale każdemu ułatwią grę :) To samo można powiedzieć o rafinerii i wymianie gem stone na JOHy, jeśli się da dodać, kolejny mały plusik:)

Pakowanie tych Jewel of Stone czy jakoś tak

-Nie wiem może, się da ale ja jakoś  tego nie widziałem :P więc jak można pakować wszystko inne to dlaczego tego ma się nie dać.

(Zaśmieca skrzynkę -_- ) 

#BOT/CZAT POST ITP

BOT

-Nie wiem jak na innych postaciach ale grając elfem wiele razy miałem ochotę wyjebać komputer za okno, gdy wracam po dłuższym afku i widzę, że postać zamiast walić moby na pyrę, ta się od 4 H leczy bufem, albo wypija mi wszystkie poty w 60s. Albo wracam a ten elf wali skille w powietrze a moby stoją obok niego. Jeśli nie da się z tym nic zrobić, jakoś się to może przeżyje. 

CZAT

-Jak bugowało tak buguje.... 

#REGULAMIN A PŁACZE O PK ITP

-Tutaj napiszę, krótko... jak ktoś cię wali na sukę, a ty jedyne co możesz to idziesz na forum, PK KS itp musi być, żeby coś się działo. Radź sobie jeden z drugim albo wołaj ulepów z Guild, żeby ci pomagali. Pozdrowienia Dla wiserionów ^^

#EVENTY I NAGRODY ZA NIE 

BC

-tu nagroda jest ok, zwiększyłbym tylko szansę na drop tych silver/gold skrzynek i kluczyków do nich.

DS

-Tu już tak fajnie nie jest, bo gracz/party wykręcające najlepszy DPS nie ma z tego nic ;) warto moim zdaniem dać nagrodę dla nich chociażby taką jak na BC. 

CC

-Moim zdaniem totalnie olany event, idziesz na CC na którym te moby jakoś tak dziwnie mocno wybuchają, i gówno za to masz, jewele nie lecą w ogóle, a nagrodą jest ACC ( w większości przypadków jakiś śmieciowy z tych waszych dodanych setów które, możecie wypierdolić bo i tak do niczego się to nie przyda, nawet żeby podbić % w pralce) . Moja propozycja paczki jeweli, condor, jaki już mają dropić te śmieciowe ACC to już niech chociaż poleci 1-3.

IT

-Serio Chaos????

MIRROR EVENT

-aby iść i ukończyć ten event, trzeba mieć już sporo resów (solo elfem udało mi się to chyba ok 25-30 resa), a nagroda mnie nie zadowoliła (1 exe item chyba z box+3) , też powinno to być poprawione ( może jakieś radnomowe itemy z boxów 1-5) paczki jeweli, lub chociaż po kilka kamieni dla party biorącego udział.

GAION EVENT

-Osobiście nie byłem, ale z tego co wiem, nagrda to jakies randomowe low itemki ( tu ok można to jeszcze zaakceptować) ale zbierając cały tydzień części na zaproszenie do niedzielnego eventu powinna być jakaś lepsza nagroda, a tu chyba jest dokładnie to samo:)

MOSS EVENT

-Nie ma go i chyba trochę szkoda, że go nie ma:( Warto dodać, fajnie by było jakby za tą ciężko zdobytą kasę od czasu do czasu poleciała jakaś fajna broń:) 

Balgasy/Kunduny/Lapki/Nightmare/Medusy,Erohimy,Selupany itp

-Nie wiem niech się wypowiedzą osoby którym udawało się na te bosy latać i je ubijać. Czy warto i czy coś trzeba zmienić?

Jeśli coś pominąłem to, również dodajcie coś od siebie ;) 

#EXP/DROP

-Może, warto z tym też coś zmienić. dla mnie obecnie tak jak jest, nie jest źle, ale może większe chęci będą do gry na jakimś 10x-50x . Tu, też kwestia tego co większość uważa. 

Ogólnie, serwer jest spoko, ma swoją ekipe, i swój klimat barkuje mu doszlifowania, i moim zdaniem większej ilości graczy.Zachęcam do konwersacji i wyrażania swojej opinii, jeśli razem się ogarniemy, to przyszłe edycje mogą być całkiem długie, owocne i przyjemne. Prośba do administracji, nie olejcie tematu nim będzie za późno i zainteresowanie waszym serwerem minie na dobre. Online leci ostro w dół, gracze z topki odchodzą a za nimi pozostali, do wczoraj nic nie zapowiadało, iż chęci do gry mi miną, jednak wraz z odejściem pewnych osób tak się właśnie stało. 

Dodałem kilka nowych wpisów, coś tam co chwilę mi się przypomina więc będę jeszcze pewnie dalej aktualizował ;D 

Edited by JoAnna

8 minutes ago, JoAnna said:

-Drop ACC na locie. Idziesz na jeden z chyba 4 czy 5 spotów (uważam ze jest ich za mało), ustawiasz postać po 5 min musisz iść do skrzynki/ sklepu aby ją wyczyścić bo ACC lecą jak szalone :D to wprowadza mega dysproporcję na serwer, chyba drugiego dnia od wygrania CS`a każdy z naszego ALLY, kto szukał ACC setów je miał, i to nawet w 2-3 zapasach. Tu pozdrawiam PATOLOGA, który dropi chyba Gaion armor do dziś :D

CC

-Moim zdaniem totalnie olany event, idziesz na CC na którym te moby jakoś tak dziwnie mocno wybuchają, i gówno za to masz, jewele nie lecą w ogóle, a nagrodą jest ACC ( w większości przypadków jakiś śmieciowy z tych waszych dodanych setów które, możecie wypierdolić bo i tak do niczego się to nie przyda, nawet żeby podbić % w pralce) . Moja propozycja paczki jeweli, condor, jaki już mają dropić te śmieciowe ACC to już niech chociaż poleci 1-3.

Z tym gaion armorem to miałem problem na beta1 na beta2 i widze, że tutaj też z nim coś jest nie tak. Widocznie to już nie przypadek.

A na cc dropia acc? xD wygrałem z 8 razy i dostawałem przewaznie soul/creation, acc ani razu. i dałem sobie z nim spokoj :P

14 minutes ago, MuMasterek said:

Z tym gaion armorem to miałem problem na beta1 na beta2 i widze, że tutaj też z nim coś jest nie tak. Widocznie to już nie przypadek.

A na cc dropia acc? xD wygrałem z 8 razy i dostawałem przewaznie soul/creation, acc ani razu. i dałem sobie z nim spokoj :P

No właśnie, legenda głosi, że PATOLOG szuka go do dziś :D

Tak mi udało się kilka razu, zdropić jakiegoś smiecia :D Więc nawet jak za wygraną leci jeszcze Uwaga 1 jewel !:D to i tak szkoda tracić na to czasu :P 

Edited by JoAnna

- PVM (Tu licze ze wypowiedzą się osoby które grają innymi postaciami niż ja "ELF")

No tutaj już tak kolorowo nie jest, chciaż i tak jest dużo lepiej niż na starcie, bo coś tam zostało poprawione. No ale nie wszędzie( przy prawie 50 resach, 20k Agi, w wingach +13 z łukiem +13 z demonem i w ACC secie moje osiągnięcia na takim LaCleon to całe Uwaga !!!! ...42 Dmg -_-) No sorry, ale jest to mapa dla wszystkich czy dla wybranej klasy czyli. RF... :) 

Porównaj sobie aktualny DMG RF z DMG DL......

RF do 10 resa tutaj jest useless, i tak do około 40 jest w PVM dobry, pózniej jego DMG staje w miejscu.....

Edited by Vellarius

6 minutes ago, Vellarius said:

No tutaj już tak kolorowo nie jest, chciaż i tak jest dużo lepiej niż na starcie, bo coś tam zostało poprawione. No ale nie wszędzie( przy prawie 50 resach, 20k Agi, w wingach +13 z łukiem +13 z demonem i w ACC secie moje osiągnięcia na takim LaCleon to całe Uwaga !!!! ...42 Dmg -_-) No sorry, ale jest to mapa dla wszystkich czy dla wybranej klasy czyli. RF... :) 

Porównaj sobie aktualny DMG RF z DMG DL......

RF do 10 resa tutaj jest useless, i tak do około 40 jest w PVM dobry, pózniej jego DMG staje w miejscu.....

Nie wiem Vell, nie gram nim, napisałem tylko w ten sposób ponieważ, widziałem na co było go wcześniej stać , jeśli później faktycznie jest tak jak mówisz, to jest to kolejny element wymagający zmiany ;) I fakt, DL z Birdów zamiata wszystko co wejdzie mu w drogę... chore i smutne ;D 

Edited by JoAnna

Official

sluszne uwagi nad ktorymi bedzie trzeba sie skupic i oczywiscie poprawic. Co do nowej edycji to jeszcze spokojnie nie ma co robic burzy wiadomo kiedys to nastapi ale na chwile obecna to wiadomosc o nowej edycji spowoduje masowe ucieczki graczy a chyba nie o to nam i wam chodzi? To co zostalo napisane wrzucimy do naszego buglogu i bedziemy sie sukcesywnie starac  naprawic co do balansu postaci to  ktoregos dnia zaprosimy kilku albo kilkunastu graczy na nasz drugi test server aby ustawic od 0 balans PvP jak i PvM  nastepnie jak bedzie wszystko pieknie ladnie wrzuci sie go na main server.

I prosze jeszcze raz nie puszczać famy ze to koniec i ze nowa edycja bo na to jest CZAS!! 

Beta-tester

NO kaj tam nowa edycja?? Jeszcze nikt nie wyprał wingów 3rd ;D  -  Uważam, ze to tylko gra i choć czasem są sytuacje które powodują u mnie "wrzenie" i sam się na tym łapie to gram dalej bo uwaga - GRAM DLA FANU. Mam wrażenie, że część osób po prostu traktuje to zbyt poważnie i jak coś nie idzie po myśli to wolą iść gdzie indziej. No sory, widocznie jestem innej daty, w której się coś naprawiało jak było nie tak. Wracając do tematu -> ilość online spadła na 99% ze względu na to, że nie opłaca się już masowo dropić tokenów i po prostu większość DROPKÓW jest off. Poza tym jedni odchodzą - drudzy przychodzą. Serwer ma naprawdę tyle do zaoferowania, że aż żal myśleć o jakimkolwiek końcu edycji - choć z własnego doświadczenia wiem, że nowa edycja może za wiele nie zmienić a wręcz odwrotnie - może jeszcze bardziej zaszkodzić.

54 minutes ago, PATOLOG said:

Ku ścisłości, po tygodniu 24/7 w locie klatę gaion wydropiłem więc spokojnie :D

Gratuluje ;)

Official
40 minutes ago, MuJahEdin said:

NO kaj tam nowa edycja?? Jeszcze nikt nie wyprał wingów 3rd ;D  -  Uważam, ze to tylko gra i choć czasem są sytuacje które powodują u mnie "wrzenie" i sam się na tym łapie to gram dalej bo uwaga - GRAM DLA FANU. Mam wrażenie, że część osób po prostu traktuje to zbyt poważnie i jak coś nie idzie po myśli to wolą iść gdzie indziej. No sory, widocznie jestem innej daty, w której się coś naprawiało jak było nie tak. Wracając do tematu -> ilość online spadła na 99% ze względu na to, że nie opłaca się już masowo dropić tokenów i po prostu większość DROPKÓW jest off. Poza tym jedni odchodzą - drudzy przychodzą. Serwer ma naprawdę tyle do zaoferowania, że aż żal myśleć o jakimkolwiek końcu edycji - choć z własnego doświadczenia wiem, że nowa edycja może za wiele nie zmienić a wręcz odwrotnie - może jeszcze bardziej zaszkodzić.

Gratuluje ;)

Jestem tego samego zdania  wiec OFICJALNIE mowie zadnego konca edycji na chwile obecna nie bedzie gramy dalej sobie spokojnie bez o baw ze znikniemy :D Mamy jeszcze mase rzeczy do wprowadzenia, zrobienia, poprawienia :D

Pozdrawiam Evilek

Official

Miałem się rozpisać ale co ja mogę, od jakiegoś czasu jestem "ten zły" także wole nie wywoływać wilka z lasu bo mnie jeszcze w dupę ugryzie :D Co to pierwszego posta - bardzo pozytywne połączenie delikatnej krytyki z sugestiami i propozycjami "na luzie". Szczerze mówiąc, z Evilkiem, sami byliśmy w szoku że pierwsze edycja serwera i tak ładnie wypaliła. Jak wszędzie - są niedociągnięcia, ale wierzę że uda nam się wszystko sukcesywnie poprawiać i eliminować.

Jest masa pomysłów, większość z nich w dalszym ciągu będziemy wprowadzać, mamy praktycznie nieskończone możliwości. 

Ja już wcześniej wspomniałem że nie jestem za zamykaniem, otwieraniem i znów zamykaniem w kółko tego samego tytułu. Mimo tak długiego czasu jaki poświęciliśmy temu projektowi było go i tak za mało żeby uzbierać ekipę na okres jak to bywało kiedyś. Jeżeli chodzi o dzisiejsze dni MUOnline to wynik wydaje mi się jak najbardziej pozytywny.

Tyż jestem oficjalnie na nie jeżeli chodzi o koniec edycji, planujemy to wszystko odświeżyć, szczególnie część techniczną i informacyjną bo suma sumarum, w publikacjach, na forum itd. jest może 1/4 info tego co faktycznie oferujemy.

=)

• Like 1

Moim zdaniem dyskutowanie o PVP w ogóle mija się z celem ponieważ:

- 90% osób zapewne ma staty pod PVM (Nie licząc Elfa AE)

-z racji wysokiego kosztu resetowania statystyk ( co moim zdaniem można by zmienić np. dodając koszt jako 1 reset token bo teraz ich sporo...) nikt zbytnio nie miał jak dobrać optymalnego builu.

- EQ które udało się zebrać wiekszośći z graczy raczej nie nadaje się do tego by można było rozmawiać o wyrównanej walce... (Są osoby które maja jedynie set +zen, a są i takie co wbiły już ddi +7...)

Wszystko co można zdobyć w grze zajmuje bardzo dużo czasu i głównie zależy od szczęścia, co w pewnym sensie jest dobre- jednak jeśli gramy już miesiąc, wyexpiliśmy te 50 rr i dalej nie mamy zadowalającego eq o wingach 3rd już nie mówiąc to, jak będzie wyglądać nasz DMG, nasze PVP i jak dawać będzie sobie rade każda klasa postaci w expie jest jedynie abstrakcją.

Moim zdaniem zgodzę się z autorem tematu i chcialbym dodać jedynie że osoby które graja samotnie raczej nie zdobędą setu +dd jak to wspomniał Vellarius. 

Natomiast z innej strony tez wypadało by pisać wiele o różnych rzeczach na ragezone w temacie serwera co zwiekszyło by popularność i nowi ludzie zaczeli by grać bo byloby widać, że coś się dzieje na serwerze.

Tak jak kolega wyżej zgodzę się z autorem. Sam aktualnie wchodzę okazyjnie na serwer i uważnie śledzę co się dzieje, serwer ma potencjał i wierzę że jak powyższe błedy/problemy zostaną wyeliminowane to serwer ma szansę postać naprawdę długo i być grywalny. Od siebie dodam tylko że w przyszłej edycji byłbym za zmniejszeniem expa i podkręceniem goldów/bosów powyzej dajmy na to k4 z nim włącznie, aktualnie resy tłuczę się jak po****** a część osób już sie deklarowała że nie będzie robić gr po wbiciu 100, więc myślę o czymś wolniejszym żeby rozgrywka nie trwała miesiąc. Co do goldów to aktualnie są dużo za słabe w momencie gdy na pierwszym cs juz mozna spotkac osoby latajacę w exe poziomu k5 +DD+HP i takie np 3 sztuki na sobie mają to już powinno dawać sygnał że coś jest nie tak.

Pozdrawiam, Neo

Sign in to follow this