Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Adios

Anti Hack problem vol.2

15 posts in this topic

Witam!

Piszę w nawiązaniu do mojego poprzedniego problemu, który opisałem w tym temacie:

Niestety po tym jak udało mi się naprawić problem instalując All-In-One Runtimes Pack, tak problem znowu powrócił i ten zabieg nic już nie daje.

Nie wiem co może Być przyczyną tego, że antihack blokuje moje połączenie.

Dodałem wszystkie exe do wyjątków w firewallu, dodatkowo dodałem je do reguł przychodzących i wychodzących, wrzuciłem je na listę aby DEP pomijał mu, dodałem do wyjątków w antywirusie. Ściągałem klienta na nowo, zmieniałem lokalizacje foldery z grą. Uruchamiałem jako administrator. Niestety moje wysiłki zdały się na nic. Szczerze to podejrzewam, że problem może rozwiązać format jednak wolałbym tego na razie uniknąć.

Jeszcze się zastanawiam czy może jakieś ustawienia routera blokują połączenie.

Czy ma ktoś może pomysł co mogę z tym zrobić?

Pozdrawiam

Adios

Official

Przeskanuj kompa jakimś antymalwerem. Jakis syf ci to blokuje co próbuje ingerować w ah 

Official

Możliwe że jakaś aplikacja w tle, spróbuj odpalić w trybie awaryjnym, sprawdzisz wtedy czy przepuści "na czysto".

Ostatnio pomógł komuś downgrade aktualizacji Windowsa.

Beta-tester

Albo sprobujcie  odpalic w systemie win7 albo cos takiego moze pomoze

Witam!

Niestety kończą mi się możliwości.

Przeskanowałem komputer wieloma programami. Brak zagrożeń.

Tryb awaryjny z obsługą sieci w moim wypadku nie obsługuje sieci więc gry nie odpalę.

Uwaga tutaj ciekawostka. Odpaliłem Windowsa 7 64 bit na maszynie wirtualnej i gra ruszyła ale tak zacinała, że nie ma mowy o graniu.

Po tym stwierdziłem, że coś może być nie tak z moim Windowsem i pora na format.

Żmudny proces zakończyłem dopiero dziś. Jednak problem dalej występuje.

Ktoś wspominał o aktualizacji Windowsa. Wiecie może jaka to była? Jest tego sporo. Nie chce odinstalować czegoś ważnego.

Pozdrawiam

Adios

Beta-tester

Crtl shift esc i powywalaj w procesach co sie da i co zbedne i zobacz

Beta-tester

A grasz w co innego podczas odpalania MU? Sproboj uruchomic jako admin, przez MAIN, launcher, SProboj przeniesc folder na inna partycje.

Witam

Wszystkie powyższe rozwiązania już testowałem, niestety dalej nic...

Coraz bardziej się zniechęcam to już prawie tydzień odkąd nie mogę grać przez jakiś badziewny system...

Może warto to zgłosić do dostawcy?

Pozdrawiam

Adios

Beta-tester

Tak z nudów szukałem po forach jeszcze nie widzałem tego "delete config.ini from that folder and run launcher.exe" sprobuj

Official

Deweloper tu nie pomoże, pomogliśmy kilkunastu osobom które miały podobny problem ale zawsze jedna z propozycji wypalała i można było grać dalej. Mieliśmy tylko jeden krytyczny przypadek kiedy pomógł dopiero format PC. Sprawdzałeś odpalać go w trybie awaryjnym jak wspomniałem? Jestem pewny w 90% że to jakaś apka blokuje przepuszczenie przez AH, w innym przypadku komunikat był by inny np. "Improper memory change".

Witam

Próbowałem oba powyższe sposoby. Usunięcie config.ini nie przyniosło skutku.

Zaś włącznie trybu awaryjnego z obsługą sieci nie pozwala mi na połączenie z internetem więc nie mam nawet jak sprawdzić czy mu się włączy.

Obie metody nie pomogły. Może jest to rzeczywiście powiązane z ustawieniem routera...tylko pytanie dlaczego na maszynie wirtualnej włączyło się.

Jak ktoś będzie miał jakiś pomysł proszę o radę.

Niestety moje pomysły wyczerpały się i mogę tylko oczekiwać na pomoc kogoś mądrzejszego.

Pozdrawiam

Adios

Edited by Adios

JEEESSST!!!

Mam gnoja...

Okazało się, że to był proces.

Wszedłem do katalogu z grą. Tam jest folder "MHP_LOG". Przeczytałem te logi i znalazłem to:

Processpn_qrenspp.png

Zaraz ubiłem go w Menadżerze zadań i w końcu ruszyło!

Mogę znowu się cieszyć grą!

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc.

Pozdrawiam

Adios

Official

A więc MHP nie oszukiwał a info było trafne, skończyło się na wyeliminowaniu procesu w tle :)
Dobrze że się udało. Temat zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this