Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Janusz

Stan/status serwera

6 posts in this topic

Witam serdecznie

Zarówno pewnie ja jak i wielu innych graczy jestem ciekawy co dalej. Droga administracjo @Evilek @Apostle@Mephis niezmiernie się cieszymy, że działacie nad naprawą błędów na serwerze. Jeszcze lepiej, że słuchacie sugestii graczy i faktycznie bierzecie je pod wzgląd jeżeli chodzi o przyszłość serwera.

Ja osobiście czuję się jednak zawiedziony na dzień dzisiejszy. Jestem wdzięczny za info na news'ach jak i za odnośniki (świetna sprawa btw! wszystko MEGA czytelnie przygotowane). Tylko ja się pytam:

Jakieś update'y odnośnie postępu prac?

Jakieś info odnośnie przewidywanego czasu ponownego startu? (lub chociaż info odnośnie wprowadzania mniejszych/większych zmian co by je można testować?)

Jakieś COKOLWIEK WIĘCEJ DLA GRACZY? Na dzień dzisiejszy mamy 5 osób online (JESZCZE się nie zalogowałem). Wieje sandałem ogólnie bo nie ma od Was info.

Wygląda to jakby wolontariusze przyszli pełni zapału do pracy a firma, której pomagają zamknęła się w pokoju narad i decydowała nad losem wszechświata co jakiś czas dając . (wiem, wyolbrzymiam no ale kurde! postawcie się na miejscu graczy?).

Proponuję zrobić tymczasowy dział forum gdzie byście dali krótkie info nad czym akurat pracujecie + przewidywany czas końca (wraz z zapasem na bug tracking).

Gdybyście tworzyli nowy serwer sami to takie podejście do sprawy by było ok.

Pokazaliście ludziom, że ich słuchacie. Teraz z nimi rozmawiajcie.

Pozdrawiam

Janusz Interesu i Cocaine (siedzący obok)

Sorry for the long post. Here is a potato

Potato-High-Quality-PNG.png

Official

Nie bede sie rozpisywal jak ty ale napisze krotko i zwięźle.  Mamy mase roboty i malo czasu bo chcemy jak najszybciej to przygotować i otworzyc wam server byscie mogli spokojnie sobie grac, ale to bezsenu aby wam pisac kazda zmiane  w czasie rzeczywistym. bo jedne zmiany sa wieksze inne mniejsze. zrobimy cos wiecej to zrobi sie w tedy jeden duzy changelog 

Rozumiem, że macie dużo pracy i nie chcecie się na tą chwilę rozpisywać, aby nie tracić czasu. Jesteście chociaż w stanie się określić ile mniej więcej potrwa modernizacja serwera? I czy są przewidywane testy dla graczy? Kiedy ew. najszybciej moglibyśmy spodziewać się startu? Pozdrawiam 

Official

@kika3111 to nie jest tak że my nie chcemy dawać wam info, sami byśmy chcieli już wszystko ustalić, a szczególnie te najgrubsze sprawy i wystartować z BETĄ i kolejną odsłoną jak najszybciej. Wszystko jest aktualnie modernizowane i ustalane, zostało już do tej chwili trochę zmienione ale sprawdzamy narazie to na własną rękę. Pojawiają się pomysły lepsze od poprzednich.

Ambicje są jeszcze większe niż przed pierwszą edycją, i mamy nadzieję że jeszcze więcej będzie wam dane.

Odpalamy stare graty, pojawi się Golden Archer, Moss, odpalane codziennie albo co drugi dzień eventy PVP (LastManStanding) oraz TVT (TeamVSTeam). Wszystkie propozycje co mogli byśmy jeszcze dla was zrobić są mile widziane i będę na nie odpowiadał, w miarę możliwości, natychmiastowo :)

Official

Sugestie po staremu, w wyznaczonym dziale :)