Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Apostle

Poszukujemy globalnego-moderatora na forum i w grze

4 posts in this topic

Official

g7aYBfN.png

Witajcie MUManiacy,

w celu dostarczenia naszym graczom maksymalnej ilości informacji które dot. naszego serwera, forum i innych, planujemy rozszerzyć nasz zespół o moderatora globalnego społeczności oraz moderatora gry (czyt. GMastera).

W związku z powyższym otwieramy rekrutację na to konkretne stanowisko.

Obowiązki oraz założenia globalnego moderatora:

•    GM będzie częścią społeczności oraz osobą ściśle powiązaną z administracją. Synchronizacja z administracją będzie pomocna w celu udostępniania istotnych graczom informacji oraz aktualności związanych z rozwojem serwera.
•    Obowiązkiem Globalnego Moderatora będzie również utrzymywanie porządku na forum społecznościowym oraz w grze. Globalny Moderator nie może podawać informacji przed-wczesnych, założeń czy informacji nieprawdziwych.
•    Obowiązkowa jest znajomość języka angielskiego. GM zajmować się będzie zarówno społecznością międzynarodową jak i społecznością polsko-języczną.
•    Globalny Moderator musi posiadać minimum 2 godziny wolnego czasu dziennie. Globalny moderator, będzie indywidualnie ustalał spotkania z administracją oraz planował czas, jaki może przeznaczyć na kontakt z graczami w grze. Niezbędne jest to w celu codziennego sprawdzania gry, forum czy aktualizowania zawartości.
•    Osoba na stanowisko Globalnego Moderatora nie może mieć mniej jak 20 lat.
•    Mile widziana jest znajomość systemu wordpress. Global Moderator dzielił by obowiązki administratorów pod kątem zarządzania stroną http://guide.mu-loc.com.
•    Global Moderator przed wcześniejszą aplikacją na to stanowisko, musi się szczegółowo zapoznać z istniejącą konfiguracją serwera, oraz dodatkami jakie dostępne są na serwerze.

Jeżeli jesteś zainteresowany i chcesz się stać częścią fajnego projektu to aplikuj na to stanowisko. Szukamy osoby która pełna jest ambicji i stawia na pełen sukces poprzez zaangażowanie. Nie szukamy indywidualisty, nie szukamy osoby która chce się świecić na forum.

Czym szybciej tym lepiej. Jeżeli jesteś zainteresowany pisz śmiało w tym temacie bądź na prywatną wiadomość krótko się przedstawiając. 

Żaden formularz niema tutaj zastosowania. Osobę lepiej można poznać po stylu pisania oraz jak się prezentuje.

LOC-Team

Share this post


Link to post
Share on other sites
Beta-tester

Doberek

 

Ja tylko takie male pytanko mam czy nie mozna rozdzielic obowiazkow na dwie osoby?

 

Poniewaz mnie w tym calym stanowisku jedno przeraza 2 h minimum. Juz nie raz bylem na takiej funkcji i wiem z doswiadczenia ze zbyt duzy natlok obowiazkow na jedna osobe sprawia ze szybko sie wypala.

 

Pozdrawiam

 

 

ps. Przepraszam, ze bez polskich znakow ale pisze z telefonu

Edited by Yoosa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Official

Pewnie że można, wszystko w zależności od osób które się zgłoszą. Ciężko jest znaleźć kogoś odpowiedzialnego, dlatego też zakładałem że nie znajdziemy na tą chwilę więcej zainteresowanych osób. 

Te zacytowane 2H minimum to w przenośni obowiązek codziennej aktywności. Nie szczególnie wykonywania konkretnych akcji, ale przynajmniej zalogowanie się.

Wierzę że uda nam się rozszerzyć ekipę. Niebawem w MUOnline będziemy mieli jeszcze więcej graczy zainteresowanych, wszystko dzięki WebZenowi i MULegend. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Official

Aktualizacja pierwszego postu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this