Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Apostle

Aktualizacja - Mining System

1 post in this topic

Official

TlGxyAK.png

Witajcie Mumaniacy,

kolejną świetną nowiną w świecie Land Of Chaos jest unikatowy system "znajdowania" kamieni, a dokładniej ich zdobywania. "Mining Hunting System" to kolejny dodatek dla aktywnej części społeczności, który pozwoli nam zdobyć kilka dodatkowych kamieni za... nie stanie w miejscu, a dokładniej za eksplorację kolejnych map.

Na każdej mapie, prócz Icarus, Kalima i map Eventowych, od czasu do czasu pojawiać się będą tzw. "Goblin Miner". Jest to zdradziecki goblin który opuścił Goblińską kopalnie z skradzionym łupem, goblin będzie występować w losowych częściach mapy. Na większych mapach, tj. Dungeon (1-3), LostTower (1-7), Tarkan, Aida, Karutan, Vulcanus, znajdziemy do 4 takich Goblinów.

Goblin Miner po zabiciu będzie daje nam szansę na wydobycie z jego skrzyni max. 3 paczek złóż. Czym są te paczki? Paczki złóż to nieoddzielone z kamieniem Jewele, które oddzielić będzie można w "Chaos Machine", czyli u Goblina w Norii. Finalnie znajdziecie 5 rodzai takich paczek, a dokładniej: Bless Ore, Soul Ore, Chaos Ore, Creation Ore oraz Life Ore. 

Goblin Miner, daje nam szanse na wydobycie 3 paczek złóż, 55% szans na każdą z nich, także mogą trafiać się również przypadki że z kamienia nie wypadnie nic - co prawda przy dużym nieszczęściu, ale i że z kamienia polecą 3 paczki złóż.

Poniżej pozostałe info dot. tej funkcji.

  • Bless Ore, Soul Ore i Chaos Ore to złoża podstawowe, szanse że taka paczka właśnie wypadnie to 60%
  • Creation Ore oraz Life Ore to złoża rzadkie, szansa że taka paczka wypadnie sięga 40%
     
Ore-Rock
LZHTxfA.png
Bless Ore Soul Ore Chaos Ore Creation Ore Life Ore
kRINLuw.png 0UHOrou.png jh0ClVr.png b4BLZ9R.png iQ0RXwo.png

Mamy nadzieję że system wam się spodoba.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this